OKRĘG 5

Skolwin, Stołczyn, Bukowo, Golęcino – Gocław, Żelechowa, Warszewo, Niebuszewo, Osów, Drzetowo – Grabowo

Image

.... wszystko, co dobre, zaczyna się od ludzi wokół.

PIOTR
KRZYSTEK

W mieście jesteśmy jak rodzina. Tak patrzę na Szczecin. Chcę, abyśmy dziś jeszcze bardziej zajęli się tym, co jest dla nas, mieszkańców najważniejsze.

Dla mnie to rodzina i jej bezpieczeństwo, zdrowie bliskich, siła i energia. To noszę w sercu i chcę tak pracować, aby każdy mieszkaniec mógł znaleźć w Szczecinie miejsce dla swoich   wartości. Bo wtedy to będzie nasze miasto, miejsce, które my, mieszkańcy będziemy napędzać swoimi pomysłami, ambicjami, energią, pasją, dumą, pracą, projektami...  Na tym mi zależy.

Jestem prezydentem Szczecina. Tu się urodziłem. Szczecin to moje rodzinne miasto. Mam  45 lat, jestem ojcem, mężem, synem.  Z  zawodu prawnikiem i doświadczonym samorządowcem, a prywatnie miłośnikiem nurkowania, tenisa i historii Szczecina.

Razem pracujemy, krok po kroku robimy,  to co sobie zaplanowaliśmy. Dlatego warto iść razem dalej, dalej pracować i kontynuować, wykorzystując wspólne doświadczenia. Przez te lata nauczyłem się jak zarządzać miastem - mam też w sobie pokorę, doświadczenie i  odpowiedzialność. Wiem, że wszystko, co dobre, zaczyna się  od ludzi wokół.

Dlatego

Dziś, jeszcze bardziej, niż dotychczas możemy skoncentrować się na potrzebach mieszkańców - tu chodzi o te kilka najważniejszych dla nas rzeczy, które powinniśmy razem zrobić, żebyśmy razem, jako mieszkańcy czuli się w Szczecinie  jeszcze lepiej.

Oficjalna strona internetowa
Profil facebook
Instagram