OKRĘG 5

Skolwin, Stołczyn, Bukowo, Golęcino – Gocław, Żelechowa, Warszewo, Niebuszewo, Osów, Drzetowo – Grabowo

Image

Jasno określony cel (...) w mieście postawmy na dobre szkoły profesjonalistów.

Elżbieta
Moskal

Dobry zawód to dziś skarb. Uczę profesjonalistów, tak potrzebnych nam wszystkim fachowców.

Mam 55 lat, ale wiek to tylko wskaźnik. Liczy się to, że od ponad 30 lat mam szczęście robić to, co kocham. 20 lat pracowałam jako nauczyciel, byłam nauczycielem akademickim, a od 7 lat jestem dyrektorem w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej. Zasiadam w Radzie Dyrektorów Szkół Zawodowych powołanej  przez Ministra Edukacji Narodowej. Pracuję nad zmianą kształcenia zawodowego tak, aby spełniało ono oczekiwania rynku pracy. Jestem dumną mamą wspaniałego, 25 letniego syna.

Przyjaciele mawiają o mnie, że jestem człowiekiem renesansu : inżynier z duszą artysty. Z zawodu jestem elektrykiem i informatykiem. Uwielbiam aktywność fizyczną, regularnie uprawiam sport. Dużo podróżuję, kocham starożytność, a ostatnio z racji pracy w szkole, która kształci przyszłych marynarzy, ludzi morza – wciąga mnie pasja żeglowania. Na co dzień zajmuję się współpracą z biznesem i przedsiębiorcami wspólnie staramy się uczyć młodych ludzi jak z sukcesem wejść na rynek pracy.

Oto

doświadczenia, które chcę wykorzystać w pracy dla miasta.

Chcę zajmować się sprawami edukacji zawodowej, aby znaleźć odpowiedź na pytanie w jaki sposób zmienić podejście do szkolnictwa zawodowego , aby aktywnie szkoliło profesjonalistów, tak nam przecież potrzebnych w codziennym życiu.Kontakt
https://www.facebook.com/elzbieta.moskal