OKRĘG 4

Głębokie – Pilchowo, Zawadzkiego – Klonowica, Krzekowo – Bezrzecze, Pogodno, Świerczewo, Łękno, Arkońskie – Niemierzyn.

Image

... krokusy w Szczecinie wiosną. Zrobiliśmy to razem.

MARIA
MYŚLIWIEC

Przypomnijcie sobie krokusy w Szczecinie wiosną. Zrobiliśmy to razem. Teraz czas na ciąg dalszy, na jeszcze więcej zieleni w Szczecinie.

Całe moje życie, dosłownie, poświęcam innym ... 40 lat pracowałam jako  pielęgniarka w zabiegowych Izbach Przyjęć szczecińskich szpitali na Pomorzanach  i przy ul. Arkońskiej. Od 15 lat jestem Przewodniczącą Rady Osiedla Arkońskie - Niemierzyn. Wspólnie z przyjaciółmi wymyśliłam akcję Krokusowa Rewolucja ! Dziś jestem jej koordynatorem i wykonawcą.  Pozyskuję sponsorów, sadzę wspólnie z mieszkańcami krokusy w całym mieście.  Bezcenną nagrodą za tę społeczną i dosłownie fizyczną pracę , jest "SZCZECIŃSKI KROKUSOWY UŚMIECH WIOSNY "

Ogromną siłę daje mi rodzina,  mam siedmioro dzieci i siódemkę wnuków.  40 lat w zawodzie pielęgniarki , Rada Osiedla , Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej to stały kontakt z mieszkańcami w każdym wieku; pacjenci , koledzy dzieci i wnuków , sąsiedzi...

Ten kontakt

pozwala mi na poznanie Waszych potrzeb i pomoc w rozwiązywaniu problemów.  To jest mój cel, znaleźć jeszcze więcej czasu i energii w pracy dla mieszkańców, reagować na zgłaszane problemy, organizować wydarzenia , odpowiadać na pomysły. To z takich pomysłów powstała Krokusowa Rewolucja, z której dziś jesteśmy dumni wszyscy.