OKRĘG 3

Stare Miasto, Centrum, Śródmieście Północ, Niebuszewo-Bolinko.

Image

Politykowanie nie jest potrzebne, żeby pomagać mieszkańcom.

PIOTR
KĘSIK

Potrzebujemy kolejnych polityków? Po co? Gdy ktoś przychodzi do radnych, zawsze, bez względu na poglądy, powinien dostać pomoc i wsparcie. Dlatego zamiast polityków potrzebujemy swojego radnego.

Często szukamy wsparcia i bliskiej osoby, na którą możemy liczyć, która nam pomoże, znajdzie rozwiązanie. Politykowanie nie jest tu potrzebne. Na co dzień potrzebujemy  po prostu - swojego radnego.

Jestem o tym przekonany, bo 16 lat miałem zaszczyt reprezentować mieszkańców jako Radny Rady Miasta Szczecin. Pracowałem jako przewodniczący komisji ds. budownictwa i mieszkalnictwa. Znam problemy mieszkańców i wiem jak pomagać.

Zawsze

bez względu na to, kto jakie ma poglądy, przychodząc do mnie, może liczyć na moją pomoc. Tak było i tak będzie, bo tego się nauczyłem, tak rozumiem służbę dla mieszkańców naszego miasta.

Wiem też, jak wygląda codzienność. Jestem mężem i ojcem uroczych młodych kobiet. Największą pasją, poza moją rodziną, są książki i dobre polskie kino. Jestem też  fanem Gwiezdnych Wojen. Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Szczecińskim na  specjalizacji administracja samorządowa. 

Wykonuję swoją pracę dla mieszkańców i zawsze można liczyć na moje wsparcie, bo w samorządzie jest się po to, by pomagać.

 

Kontakt
https://www.facebook.com/kesikpiotr
Tel. 604782200