OKRĘG 3

Stare Miasto, Centrum, Śródmieście Północ, Niebuszewo-Bolinko.

Image

Stawiajmy na działalność społeczną

MAGDALENA
ZUBKIEWICZ

Chcę abyśmy my, młodzi, bardziej angażowali się w życie publiczne. Na co dzień potrzeba tej młodzieńczej energii i siły.

Mam siłę i energię!   Wiem jak zainteresować ludzi działalnością społeczną. Od najmłodszych lat jestem społeczniczką. Mam 34  lata, jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego i Uniwersytetu Gdańskiego, prowadzę działalność gospodarczą. Kieruję Kolejowym Ośrodkiem Medycyny Pracy PKP S.A. w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim i Pile. Od 7 lat jestem skarbnikiem Rady Osiedla

Arkońskie - Niemierzyn, działam w Północnej Izbie Gospodarczej. Jestem  wiceprezesem Szczecińskiego Klubu Sportowego Głuchych “KORONA”. Pracuję w Stowarzyszeniu Szczecin dla Pokoleń.  Znajduje jeszcze  czas na moje hobby, czyli nurkowanie, grę na giełdzie, czytanie kryminałów i  długie spacery.

Kiedy

pracujesz społecznie, spotykasz mnóstwo ludzi. Poznajesz potrzebujących pomocy i takich, którzy dzielą się swoją wiedzą, energią i pasją. Dziś niewątpliwie należę do tych z energią. Chcę, aby było nas jak najwięcej, bo ze społecznym zaangażowaniem możemy  zmieniać Szczecin na lepsze. Tym się zajmuję. Do zobaczenia!

Kontakt:

Profil facebook
www.psychotestydlakierowcow.pl