OKRĘG 3

Stare Miasto, Centrum, Śródmieście Północ, Niebuszewo-Bolinko.

Image

... by walczyć o jeszcze więcej powodów do dumy. Zapraszam.

JOLANTA
BALICKA

Kiedy oprowadzamy gości odnowionymi Bulwarami, gwarnym Podzamczem, szerokimi alejami Centrum możemy być dumni. Ja jestem i to daje mi energię, by walczyć o jeszcze więcej powodów do dumy. Zapraszam.

Zawsze staram się pomagać mieszkańcom.  Spotykamy się w radach osiedli, na dyżurach, żeby znaleźć rozwiązania dla spraw, które są,  albo tylko wydają się trudne. Mogę to robić, bo wieloletnie doświadczenie wynoszę z Rady Miasta Szczecina, pracy zawodowej, a przede wszystkim ze współpracy.  Kompetencje te nabyłam będąc przewodniczącą komisji budżetu, co jest zgodne z moim wykształceniem ekonomicznym. Jestem   mężatką i mamą, a od niedawna babcią. Co ważne, w każdej z tych ról czuję się szczęśliwa. Dlatego mam energię i chcę dalej pracować z mieszkańcami dla Szczecina. 

Po co?

Żeby żyło się nam lepiej, abyśmy mogli być dumni z Centrum, Śródmieścia, Niebuszewa, Podzamcza i Starego Miasta. Staram się, aby nabrzeża przy Wałach Chrobrego nabrały świetności szczecińskich bulwarów. Pracuję, aby śródmieście każdego dnia zmieniło się na lepsze, aby tętniło życiem. Dlatego wspomagam inicjatywy lokalne, sztukę ulicy, murale, parki, zielone przedogródki. Proszę o wsparcie, abyśmy razem mogli cieszyć się naszym miastem. Abyśmy razem czuli się lepiej.

Jestem inicjatorką wielu inwestycji np.: rewitalizacji Parku Karpińskiego, Skweru Guido Recka, remontów boisk szkolnych (II LO, TME, CMS, SP 46, SP 69, SP 54), placów zabaw (ul.Niemcewicza, Heleny, Naruszewicza, Wyszyńskiego), remontów ulic i chodników (Ofiar Oświęcimia, Kadłubka, Marcina, Cyryla i Metodego, Cyfrowa, Henryka Pobożnego, Zygmunta Starego, Kuśnierska, Jana Pawła II, Mazurska).

Do takiej pracy dla miasta Was zapraszam. Zapewniam, że znajdziecie w niej satysfakcję.

 

Kontakt
https://www.facebook.com/jolanta.balicka.902
https://www.facebook.com/jolantabalickaszczecin
www.balicka.szczecin.pl
e-mail: jolanta.balicka@miasto.szczecin.pl