OKRĘG 2

Nowe Miasto, Pomorzany, Gumieńce, Turzyn, Śródmieście Zachód

Image

Tylko z mieszkańcami (...) Tworzymy razem lepsze osiedle i miasto każdego dnia.

MICHAŁ
WILKOCKI

Lepszy Szczecin zaczyna się od mieszkańców. W taki samorząd wierzę, taki mnie przekonuje. Jest prawdziwy i skuteczny. Tworzymy razem lepsze osiedle i miasto każdego dnia.

Mieszkańcom, którzy są związani z miejscem, mają pasje i działają, żyje się lepiej.

Dlatego...

Tylko z mieszkańcami  można zmieniać miasto na lepsze. Robimy to codziennie,  na  Gumieńcach, Pomorzanach, w Śródmieściu  i innych osiedlach.  Łączy nas Szczecin i to liczy się najbardziej. 

Od lat działam w Radzie Osiedla Gumieńce, a także w Radzie Miasta Szczecin, Radzie Działalności Pożytku Publicznego, Zespole ds. Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, Szczecińskiego Roweru Miejskiego, stowarzyszeniu Lepszy Szczecin.

Od zawsze  jestem bezpartyjny. Mam 32 lata i pracuję w sektorze budowlanym, spełniam się także w pracy społecznej i samorządowej.

Chcę dalej budować lepszy Szczecin, rozmawiać o problemach, ale przede wszystkim rozwiązywać je. Skuteczność, rzeczywiste działania, doprowadzanie spraw do końca, to cel jaki sobie obrałem w obecnej kadencji i mocne wyzwanie na kolejną. Możemy to robić, gdy mamy energię, pomysły i wiemy jak wprowadzać je w życie. A my przecież wiemy.

 

Kontakt

tel. 510 984 135
kontakt@michalwilkocki.pl
http://www.michalwilkocki.pl
https://www.facebook.com/michalwilkocki/
https://www.twitter.com/michalwilkocki