OKRĘG 2

Nowe Miasto, Pomorzany, Gumieńce, Turzyn, Śródmieście Zachód

Image

Zawsze po stronie kobiet.

Anna
Siergiej

Na naszych barkach najczęściej spoczywają najważniejsze, życiowe decyzje. Mamy prawo być szczęśliwe, każda z nas ma swoją historię. Stoję zawsze po stronie kobiet.

Prowadzę działalność gospodarczą. Zajmuję sie wieloma projektami. Wprowadzałam do Polski i na rynki wschodnie,  brytyjskie marki odzieżowe -  firmy Arcadia Group - dorothy perkins, Miss Selfridge. Współpracowałam z włoskimi markami odzieżowymi. Działałam na rynku nieruchomości i w rolnictwie. Mam dorosłą córkę Wiktorię, z której jestem bardzo dumna.

Zawsze

będę stać po stronie kobiet, bo nierzadko jest im bardzo ciężko. Kobieta potrzebuje wsparcia i wolnego wyboru. To ona rodzi i wychowuje dzieci, to na jej barkach najczęściej leży podejmowanie najważniejszych, życiowych decyzji. Kobieta ma prawo być szczęśliwa. Każda z nas ma jakąś historię do opowiedzenia.

Od wielu lat zajmuję się sportem jeździeckim, a konkretnie dyscypliną ujeżdżenia. Moja córka jest mistrzynią Polski w tej dyscyplinie!.  Od dwóch lat prowadzimy sportową stajnię w miejscowości Kościno. Pasjonuję się tańcem towarzyskim. Kocham jazdę samochodem, mam trzy kategorie – B, B+E i C.  Obecnie pracuję przy produkcjach filmowych i razem z moim wspólnikiem, Michałem Milowiczem, jesteśmy zaangażowani w powstanie i zarządzanie firmą produkcyjną.

W wolnych chwilach lubię czytać, spotykać się z przyjaciółmi, chodzić do kina i na koncerty.