OKRĘG 2

Nowe Miasto, Pomorzany, Gumieńce, Turzyn, Śródmieście Zachód

Image

Z miłości do Szczecinian

Agnieszka
Zalewska

Ludzie, zdrowy tryb życia, działanie. Tak widzę młody Szczecin. Napędzają go nasze pasje. Zmieniajmy świat na bardziej przyjazny, pełen pozytywnej energii i kreatywnych rozwiązań.

Z wykształcenia jestem technikiem farmacji i trenerem pływania. Z zawodu – specjalistą do spraw rynku nieruchomości i przedsiębiorcą – od wielu lat z powodzeniem prowadzę Biuro Nieruchomości Atelia. Z potrzeby pomocy ludziom założyłam Polską Fundację Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Jestem dwukrotną brązową medalistką Mistrzostw Europy oraz wielokrotną medalistką i rekordzistką Polski w pływaniu juniorów. Jeżdżę na snowboardzie, gram w tenisa, biegam, pływam. Cieszę się każdą chwilą życia. Moją pasją jest zdrowy tryb życia i sport, a największym szczęściem – mój 14-letni syn.

Dlatego...

ważnym elementem mojego życia jest praca z młodzieżą. Stworzyłam projekty i programy, mające na celu budowanie wartości i inteligencji emocjonalnej dzieci i młodzieży. Mają pomóc młodym ludziom z różnych środowisk lepiej funkcjonować w dzisiejszym świecie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiem, jak to robić.

Efektami, jakie osiągniemy, będą: zmniejszenie uzależnień, cierpień, wykluczeń i agresji, a tym samym – zwiększenie liczby wartościowych pracowników, wzrost gospodarczy i bezpieczeństwo. Przed nami nowy, ukierunkowany na ludzi, czas. Zadbajmy o jakość życia mieszkańców.