OKRĘG 1

Załom – Kasztanowe, Dąbie, Wielgowo – Sławociesze – Zdunowo, Płonia – Śmierdnica – Jezierzyce, Majowe, Kijewo, Bukowe – Klęskowo, Słoneczne, Zdroje, Podjuchy, Żydowce – Klucz, Międzyodrze – Wyspa Pucka

Image

Bezpieczeństwo naszych mieszkańców, zwłaszcza dzieci (...) nad tym pracuję.

PAWEŁ
KURDZIAŁEK

Wiem, że wciąż jest wiele do zrobienia. Wiem też, że samo się nie zrobi. Dlatego codziennie staram się o coś dobrego dla dzielnicy i dla miasta.

Od 20 lat jestem przedsiębiorcą. Pracuję na swoim. Pasjonuję się sportem. Jako czterokrotny mistrz Polski oraz Mistrz Świata w trójboju siłowym wiem, że nic nie przychodzi samo, że trzeba pracować.  Jestem znany z tego, że lubię ludzi i lubię z nimi działać!

Dlatego

angażuję się w sprawy Dąbia i naszego miasta. Działam w Radzie Osiedla i w Stowarzyszeniu Szczecin dla Pokoleń. U nas w Dąbiu wciąż jest wiele do zrobienia. Moją miłością jest roczna córeczka, dla niej pracuję. Wiem, że kiedyś  będzie samodzielna, pójdzie do szkoły, do przyjaciół.

Już teraz chcę budować bezpieczne otoczenie dla naszych dzieci, abyśmy byli spokojni, gdy idą na plac zabaw czy boisko. Codziennie staram się zrobić coś dobrego w tych sprawach. Tym zajmuję się jako radny osiedlowy i tak widzę moje zadania w Radzie Miasta.

Kontakt

fb.me/PawelKurdzialek