OKRĘG 1

Załom – Kasztanowe, Dąbie, Wielgowo – Sławociesze – Zdunowo, Płonia – Śmierdnica – Jezierzyce, Majowe, Kijewo, Bukowe – Klęskowo, Słoneczne, Zdroje, Podjuchy, Żydowce – Klucz, Międzyodrze – Wyspa Pucka

Image

TerazMY Prawobrzeże! (...) Inwestujmy w to, co sprzyja zdrowiu i rodzinie.

MARIUSZ
BAGIŃSKI

Szczecin zaczyna się na prawym brzegu. Tu mieszkamy i chcemy, aby żyło się nam jeszcze wygodniej, dlatego powinniśmy mieć konkretny udział w rozwoju Szczecina. TerazMY Prawobrzeże!

Na Prawobrzeżu wiele już razem zrobiliśmy. Lecz dużo jeszcze przed nami. Dlatego, kiedy myślimy o rozwoju Szczecina - patrzmy szczególnie na naszą część miasta. Bo tu chcemy żyć jak najwygodniej.

Potrzebne są kolejne inwestycje, takie jak II etap Szybkiego Tramwaju, biblioteki na Majowym i Centrum Aktywności Lokalnej  przy rondzie Reagana.  Poza tym inwestujmy w  to, co  sprzyja zdrowiu i rodzinnym spotkaniom:  parki, skwery, zielone miejsca spotkań.  

Wiem ...

jak pilnować naszych spraw, bo mam doświadczenie. Od 30 lat z sukcesami pracuję na swoim, w budownictwie i  turystyce. Od 4 lat jestem radnym z Prawobrzeża. Jako przewodniczący i wiceprzewodniczący Rady Miasta wiem, jak ważna jest odpowiedzialności i porozumienie.  Takie wartości wyniosłem z domu. One mnie prowadzą, a siłę daje mi rodzina.  Jestem żonaty, mam 6 dzieci,  2 wnucząt i trzecie „w drodze”. TerazMy Prawobrzeże!