OKRĘG 1

Załom – Kasztanowe, Dąbie, Wielgowo – Sławociesze – Zdunowo, Płonia – Śmierdnica – Jezierzyce, Majowe, Kijewo, Bukowe – Klęskowo, Słoneczne, Zdroje, Podjuchy, Żydowce – Klucz, Międzyodrze – Wyspa Pucka

Image

Weźmy nasze sprawy w swoje ręce (...)żeby poczuć się lepiej w swoim mieście.

BARBARA
RACHUTA

Renomę miasta budują jego mieszkańcy. Weźmy sprawy w swoje ręce i udowodnijmy wszystkim, że Szczecin jest miastem niezwykłym. Dzięki temu poczujemy się lepiej w swoim mieście.

Budźmy w młodych chęć nauki. Wprowadzajmy w wartości, rozbudzajmy ciekawość. Zajmuję się tym codziennie. Uczę jak pokonywać trudności. Uczę szacunku dla drugiego człowieka, tolerancji, wrażliwości na potrzeby innych. Buduję  patriotyzm. Jestem twórcą wielu projektów edukacyjnych, m.in. organizuję Międzyszkolny konkurs „Szczecin – miasto niezwykłe”.

Całe moje życie zawodowe związane jest ze Szkołą Podstawową nr 65. Od lat  pracuję jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Jestem też wicedyrektorem szkoły. Znam się na oświacie.

To od nas samych...

zależy kto i jak zadba o  nasze sprawy. Czy nasze miasto będzie się dalej rozwijało, jakie projekty będą wdrażane. Jak będziemy czuli się w Szczecinie. Renomę miasta budujemy, my mieszkańcy. Weźmy nasze sprawy w swoje ręce i udowodnijmy wszystkim, że Szczecin jest miastem niezwykłym. Dzięki temu poczujemy więź. Będziemy czuli się lepiej. A wtedy życie stanie się lepsze!


Kontakt

tel. 604181688
e-mail: rachuty@interia.pl