OKRĘG II

miasto Świnoujście, powiaty: goleniowski, gryficki, kamieński, łobeski

Image

...codziennie wpływamy na to, jak wygląda Polska

Marcin
Sołtysik

Województwo jest wspólnotą, realizacja planu jest możliwa tylko przy wsparciu drużyny, ludzi, z którymi spotykamy się każdego dnia.

Jestem ekonomistą. Zawodowo zajmuję się podatkami oraz księgowością. Od wielu lat prowadzę kancelarię podatkową. Codziennie spotykam się z ludźmi. Obsługuję przedsiębiorców oraz ich pracowników. Pomagam im w trudach prowadzenia działalności gospodarczej.

Moi klienci oraz ich pracownicy codziennie wpływają na to, jak wygląda Polska. To my udowadniamy, że nam Polakom się chce,  że potrafimy nie tylko walczyć o wolność!  Potrafimy także z tej wolności korzystać. Wolna gospodarka, decentralizacja samorządu  wyzwoliły uśpioną kreatywność Polaków, gospodarność, pracowitość i mądry patriotyzm.  

Wiem, że w samorządach mieszkańcy mają możliwość współdecydowania o tym, jak wygląda ich najbliższa okolica. Pokazują, jakie są potrzeby i w jaki sposób powinny być dzielone samorządowe pieniądze. Najczęściej potrzeb jest więcej niż środków, a  to od mądrej władzy zależy ich dystrybucja, a co za tym idzie to, jak nam się żyje.

Dlatego ...

kandyduję do Sejmiku Województwa. Uważam, że moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie ekonomiczne mogą przyczynić się do lepszego działania samorządu.