OKRĘG 1

miasto Szczecin, powiat policki

Image

Znam się na pomaganiu. Razem możemy zrobić jeszcze więcej!

Jacek
Janiak

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” Ta myśl wybitnego pedagoga Janusza Korczaka towarzyszy mi i motywuje mnie każdego dnia.

W Szczecinie i poza jego granicami, znają mnie przede wszystkim dzieci. Od 25 lat organizuję dla nich rekreacyjne pikniki rodzinne, tematyczne wydarzenia edukacyjne oraz cykliczne imprezy z okazji mikołajek i Dnia Dziecka. Za swoją pracę otrzymuję ważne wyróżnienia, z których jestem ogromnie dumny. Wśród nich są międzynarodowy Order Uśmiechu i przyznawana przez najmłodszych szczecinian nagroda „Brzdąc”.

Wiele spośród charytatywnych przedsięwzięć, w których uczestniczę, kierowanych jest również do dorosłych zmagających się z różnorodnymi problemami. Od 10 lat jestem dyrektorem Domu Kultury Słowianin, w którym corocznie odbywają się wigilijne i wielkanocne spotkania dla osób ubogich i bezdomnych.

Staram się pomagać każdemu, kto znajdzie się w trudnej sytuacji. Bez wahania uczestniczę w akcjach zbiórek darów dla osób poszkodowanych w losowych zdarzeniach. Znam się na pomaganiu,

Dlatego

chcę zająć się pracą na rzecz potrzebujących osób w naszym regionie. Doświadczenie pomoże mi w organizowaniu odpowiedniego wsparcia i angażowaniu wolontariuszy, którzy bezinteresownie ofiarują swoją pomoc. Jestem przekonany, że moje pomysły zainicjują wiele nowych społecznych projektów w naszym województwie. Razem możemy zrobić jeszcze więcej!