OKRĘG 1

miasto Szczecin, powiat policki

Image

Jeśli pójdziemy razem (...) zrobimy więcej dobrych rzeczy. Z Prawobrzeża do Sejmiku.

Artur
Brończyk

Jeśli pójdziemy razem, zrobimy więcej. Tak pracujemy na osiedlu, w mieście i to się sprawdza. Przenieśmy taką zasadę na całe województwo, a zobaczycie efekty.

Mam za sobą lata pracy w klubie sportowym, w biznesie i w Radzie Osiedla na Majowym, gdzie jestem przewodniczącym. To tu, razem zawalczyliśmy i zrobiliśmy wiele. Dziś wspólnie korzystamy z Parku Majowe, ronda przy pętli, wybiegu dla psów, miejsc postojowych, chodników, a dzieci cieszą się z nowych zabawek w PP 61. Biorę  udział w każdej edycji SBO, jestem współautorem wielu projektów i jednego zwycięskiego, który ułatwia mieszkańcom życie, czyli budowy ronda u zbiegu ulic Przelotowej, Łubinowej, Nałkowskiej i Handlowej.

Razem organizujemy wycieczki, festyny, koncerty i mecze. Dzięki temu mieszkańcy lepiej się znają, bardziej się rozumieją, są zżyci  i zintegrowani.  Czy tak samo możemy pracować w województwie?

Tak, możemy...

bo w województwie skala jest większa, ale zasady te same. Razem możemy robić więcej dobrych rzeczy.  Wiem to jako przedsiębiorca i  prezes Klubu Kasta Szczecin Majowe, w którym każdego dnia wspólnie z rodzicami zabiegamy o jak najlepsze warunki dla naszych dzieci, naszych  młodych piłkarzy. Klub to kolejny dowód na siłę wspólnego działania. Chcę, aby te nasze doświadczenia w sporcie, we współpracy mogły być realizowane w całym naszym województwie. Wiemy, jak to robić.

 

 

Kontakt

Tel: 603100369

e-mail – romajowe-artur@o2.pl

FB - @bronczykartur